Wolontariat

Ostatnia aktualizacja: 13 sierpnia 2019 r.

1 września – Hero Run KIDS, prawdopodobnie jedyny w Polsce bieg z przeszkodami przygotowany tylko dla dzieci. Po raz pierwszy dzieci pobiegną na miejskiej plaży w Dojlidach!

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie:)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć tego typu wydarzenie, jeżeli kochasz wyzwania i niepowtarzalną atmosferę, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w HERO RUN to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w odjechanej imprezie sportowej.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 15 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów –  To właśnie w biurze zawodów wszyscy Uczestnicy odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów (wiek wolontariuszy: od 15 lat)
  • Depozyt – biegacze zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu. W HERO RUN depozyt będzie stanowił ważny element organizacyjny. (wiek od 15 lat)
  • Strefa Start/meta – wolontariusze obsługujący strefę startu/mety podają Uczestnikom wodę i inne napoje, poczęstunek oraz medale (wiek od 15 lat)
  • Grupa do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej (choć jak doświadczenie pokazuje, nie tylko mężczyźni dali sobie z tym zadaniem radę), którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy. W przypadku HERO RUN może to być ciekawym wyzwaniem 🙂 (wiek od 15 lat)
  • Przeszkody – HERO RUN jest biegiem z przeszkodami. Zadaniem Wolontariuszy będzie pilnowanie prawidłowego pokonywania przeszkód przez Uczestników. Na pewno trzeba będzie też pomóc dzieciom w pokonaniu niektórych przeszkód (wiek od 17 lat)

Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Terminy Hero Run KIDS 2019

1 września – plaża miejska w Dojlidach – Białystok

Zostań wolontariuszem, a otrzymasz darmowy pakiet na wybrany przez Ciebie bieg FBB!

Zgłoś się do nas!  – wypełnij formularz

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest podpisana zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na Twój udział w wolontariacie  (Oświadczenie rodzica – wolontariat).

Szukasz więcej ofert wolontariatu?
Poszukaj ich w nowym serwisie: Wolontari.at.Czytaj także: