Sponsoring

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2016 r.

Chcesz pokazać swoją Firmę w dobrym świetle? Chcesz, aby Twoja marka kojarzyła się z pozytywnymi emocjami? Zgłoś się do nas!

Nasze doświadczenia pokazują, że udział Marki w masowych wydarzeniach sportowych, gdzie Uczestnicy zaangażowani są w aktywny sposób, relatywnie szybko buduje jej rozpoznawalność i na długo pozostaje w pamięci osób uczestniczących w evencie. 

Już teraz możesz wesprzeć niepowtarzalną imprezę biegową organizowaną przez Fundację Białystok Biega. 

Dlaczego warto? 
Jesteśmy przekonani, że HERO RUN będzie doskonałym narzędziem do promocji Twojej marki i produktów. Taka impreza zwróci uwagę mediów i odbije się szerokim echem wśród ludzi aktywnych fizycznie, nie tylko biegaczy, ale ogólnie osób, dla których ruch jest ważny.

Biegacze stanowią niezwykle atrakcyjną grupę docelową, wokół której znakomicie można budować takie wartości jak wytrwałość, solidność, zdrowie, sprawność, hart ducha. Można ponadto budować ciekawe oferty dla swoich klientów i partnerów biznesowych.

Sponsoring tego typu wydarzenia z pewnością wpłynie również bardzo pozytywnie na odbiór Twojej Firmy przez pracowników – pokaże Firmę jako dynamiczną organizację, aktywnie włączającą się w bardzo ciekawe imprezy, które niezwykle dynamicznie się rozwijają. 

Nasze doświadczenie organizacyjne (PKO Białystok Półmaraton, Electrum Ekiden, Top Auto Białystok Biega) gwarantuje wydarzenie na najwyższym poziomie. W roku 2016 w naszych imprezach wzięło udział ok 7 tys Uczestników. 

 Zachęcamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy możliwości współpracy.

Agnieszka Kuczyńska tel 500 101 133,  fundacja@bialystokbiega.pl  Czytaj także: