Nasze zasady

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2019 r.

HERO RUN to wyzwanie, ale też zabawa i niezapomniana przygoda. Chcemy dać szansę spróbowania startu wszystkim, bez względu na poziom przygotowania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 3 poziomy trudności: BEGINNER, CHALLENGER i LEGEND.

BEGINNER – to totalna nowość w Polsce! Poziom dla wszystkich, którzy zawsze chcieli spróbować, ale do tej pory nie mogli się zdecydować. To czysty Fun Run! 

W serii BEGINNER nie prowadzimy pomiaru czasu. Biegniesz i dobrze się bawisz! Na wszystkich przeszkodach możecie sobie pomagać, bez wyjątku! Sam decydujesz, czy chcesz daną przeszkodę pokonać samodzielnie, czy z pomocą innych. Jeżeli stwierdzisz, że przeszkoda jest zdecydowanie za trudna, możesz ją minąć. Dobra zabawa to podstawa! Oczywiście pokonujesz całą trasę, żeby nie stracić nic z zabawy, która na Ciebie czeka. Bierz paczkę przyjaciół i przeżyjcie coś wyjątkowego.

CHALLENGER – to zawodnicy, którzy nie boją się wyzwań, ale chcą biegać w grupie, chcą pomagać i liczą na pomoc innych zawodników. Na części przeszkód (np. wysokie ścianki) taka pomoc jest wskazana. Jedynie przeszkody techniczne, przeznaczone do samodzielnego pokonania, muszą być pokonane indywidualnie. O nic się jednak nie martw – jeżeli nie dasz sobie rady z przeszkodą, zrobisz rundę karną lub dodatkowe ćwiczenia i pobiegniesz dalej. Podejmujesz wyzwanie? Napędza Cię sportowa rywalizacja z innymi, ale traktujesz to jako dobrą zabawę? Wybierz HERORUN CHALLENGER. Być może za rok wystartujesz z poziomu Legend?!

LEGEND – dla prawdziwych twardzieli i zawodników, którzy mają już kilka startów za sobą. To elita biegu. Zawodnicy wszystkie przeszkody muszą pokonać samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz i innych zawodników. Fala LEGEND będzie przez nas wyjątkowo obserwowana. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi? HERORUN LEGEND jest dla Ciebie!

Wybierz poziom dla siebie i daj się porwać wyzwaniu. To będzie przygoda lata! Zdecyduj czy jesteś już LEGEND, czy ścigasz się w poziomie CHALLENGER, czy chcesz się dobrze bawić w HERORUN BEGINNER. Teraz już wiesz, że dasz radę! Do zobaczenia na HERORUN!

ZAREJESTRUJ SIĘ DO BIEGU!

 Czytaj także: